En Modern ve Dekoratif Tablolara Ulaşmak İster Misiniz?

Farklı boya ve çizim materyalleri ile tahta, kağıt veya bez üzerine uygulanan şekil ve desenlere tablo denir. Tablolar ev, işyeri, kafe, otel ve restoran gibi farklı ortamlarda kullanıma uygun ürünlerdir. Tablolar hem ortamı genişletmek hem de farklı bir hava katmak amacı ile kullanılabilir.Son zamanlarda kanvas tablo kullanım olarak bir artış göstermektedir. Farklı tablo çeşitleri ve farklı desenler ile kullanıcılara sunulmuş olan ürünler online sipariş seçeneği ile de göz doldurmaktadır.

Pembe Ağaçlı Eyfel Sokakları Tablosu

Tablo Çeşitleri Nelerdir?

Tablolar kendi içinde çok çeşitli seçenekleri bulundurmaktadır. Bu seçenekler kullanıcıların zevkine bırakılmıştır. Kısaca şu şekilde mevcut dekoratif tablo çeşitleri sıralanabilir: Hayvan tabloları, nü tablolar, ünlü ressam tabloları, araba tabloları, hediyelik tablolar, ünlü tabloları, sinema tabloları, Atatürk tabloları, çiçek tabloları, dini tablolar, osmanlı tabloları, klasik tablolar, şehir tabloları, vektörel tablolar, vintage tablolar, retro tablolar, siyah-beyaz tablolar ve fotoğraf tabloları. Bu tablolar müşterilerin zevkine göre seçime açıktır.

Saat Kulesi ve Kırmızı Çiçekler Tablosu

Tablo Nasıl Kullanılır?

Tablolar kullanımı açısından duvar veya yüksek yapılara asılması ile kullanılırlar.Ancak kullanımında sadece bu kadar kısıtlı değildir. Tablonun kullanılacağı ortama uyum sağlaması önemlidir. Uygunsuz bir tablo hem ortamı kötü gösterir hem de kendi değerini kaybeder.Ayrıca tablolar dar ve sıkışık alanlarda da ferahlık sağlamaları sebebi ile kullanılmaktadır. Bu amaçla daha az desenli ve daha açık renkli tabloların seçimi doğru bir adım olacaktır.

Vincent Van Gogh - Blossoming Almond Tablosu

Kaynak : Tabloshop.com

Makale Yazarı: Aydın Özsan

2015 yılından bu yana tasarım, programlama, sunucu yönetimi ve web teknolojileri üzerinde çalışıyorum. Doğayı çok severim.

1 Yorum “En Modern ve Dekoratif Tablolara Ulaşmak İster Misiniz?

  • dekoratif tablo

    (12 Eylül 2018 - 14:08)

    Dekoratif tablo çeşitleri ortamlara çok güzel bir hava katıyor, bundan dolayı da tercih edilmesi gereken çok önemli bir unsur. Bu içerikte belirtmiş olduğunuz dekoratif tablolar satan Tabloshop sitesinde de en güzel dekoratif tabloların olduğun gördüm. Teşekkür ederim paylaşımınız için..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.